Jump to content

Recommended Posts

Czołem,

Pozwalam sobie umieścić mały post werbunkowy, gdyby ktoś z Was chciał polatać nad frontami Wielkiej Wojny w zorganizowanej ekipie. Latamy zarówno na IL2:FC, jak i RoF. Zdarza się, że również IL2:GB, DCS, czy FS.


1. Pułk Lotniczy funkcjonuje od 2004 roku, natomiast 1.Eskadra Myśliwska (wchodząca w skład 1.PL) operuje od sierpnia 2001 roku. Od samego początku latamy na simach z okresu WW1: Red Baron 3D, Targetware: Richthofens Skies, Rise of Flight, Flying Circus. Jesteśmy też twórcami modu "War over Poland" dedykowanemu wojnie z bolszewikami oraz Wrześniowi, który funkcjonował w latach 2006-2010.
Ponieważ od wielu lat nie organizowaliśmy rekrutacji, stwierdziliśmy, że najwyższy czas, by jakiś nowy narybek zasilił kadry. Nie ważne, czy jesteś wyjadaczem, czy do tej pory latałeś głównie w trybie "single player". Nauczymy wszystkiego, a kto dołącza do nas, zostaje na lata :) Poniżej druk ulotny ;)
-----------------
Dlaboga, pilocie! Larum grają! Wojna! Nieprzyjaciel w granicach! A ty się nie zrywasz? Do kabiny nie wsiadasz? Za wolant nie chwytasz? Co się stało z tobą, żołnierzu!?

Drogi kandydacie!
Jeżeli jesteś miłośnikiem lotnictwa, bliska twemu sercu jest historia i tradycja polskich skrzydeł, a na dodatek lubisz symulatory lotnicze, tedy wiedz, że wirtualny 1 Pułk Lotniczy poszukuje nowych rekrutów i z radością przyjmie cię w swoje szeregi. Bez względu na to, czy bardziej kochasz podniebne pojedynki myśliwskie, czy też wolisz chytrze atakować cele naziemne lub prowadzić głębokie rozpoznanie na tyłach wroga, w naszym pułku z pewnością znajdzie się dla ciebie miejsce. Nieważne, czy posiadasz doświadczenie i miałeś już okazję próbować swoich sił w wirtualnych bojach, czy dopiero zaczynasz taką przygodę; w 1.PL spotkasz ludzi, którzy z chęcią podzielą się z tobą swoim doświadczeniem i wiedzą, by pomóc ci zostać prawdziwym asem, cieszącym się uznaniem wspaniałej wirtualnej lotniczej społeczności. Nasz pułk składa się z dwóch eskadr, myśliwskiej oraz rozpoznawczej. Operujemy na przeróżnych symulatorach. Szczególnie bliskie są nam pionierskie czasy lotnictwa bojowego, dlatego najchętniej latamy na symulatorach związanych z okresem Wielkiej Wojny, takich jak Rise of Flight lub Il-2 Sturmovik – Flying Circus, ale z chęcią pojawiamy się też na frontach z okresu Drugiej Wojny Światowej w serii Il-2 Sturmovik, a niekiedy odwiedzamy serwery takich znakomitych symulatorów Microsoft Flight Simulator, czy Digital Combat Simulator. Wśród członków 1.PL spotkasz ludzi, którzy są znani w światku symulatorów lotniczych od wielu, wielu lat i cieszą się zasłużoną sławą znakomitych pilotów. Gwarantujemy serdeczną, przyjazną atmosferę, koleżeńskie wsparcie i mnóstwo świetnej zabawy w znakomitym towarzystwie. Pamiętaj, że latanie w doświadczonym zespole daje zupełnie inne, ciekawsze doznania niż samotne loty, wymaga też innych kompetencji. Nie wystarczą znakomite umiejętności indywidualne, trzeba się również nauczyć kooperacji, ścisłej współpracy, dbania o bezpieczeństwo kolegów jak o własne, niekiedy poświęcenia własnych ambicji w celu zrealizowania zadania zespołu. Satysfakcja z takiego latania jest gwarantowana.
Jeśli zatem chciałbyś do nas dołączyć, wyślij swoje zgłoszenie na adres: szkolenie1PL@gmail.com
Adres strony: http://1pulklotniczy.pl
-----------------

Do zobaczenia!
Lucas

Edited by 1PL-Lucas-1Esk
Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...