Jump to content

Poradnik Tank Crew

1PL-Grzana-ESzk
 Share

Recommended Posts

1PL-Grzana-ESzk

Hop hop! Czy ktoś tu jeszcze jest? Jeżeli tak to wrzucam film, Stwierdziłem, ze skoro nikt nie chce robić poradników do Iłka i symulatorów PL w ogóle to ja się za to wezmę. bedę wdzięczny za łapke i komentarz pod filem by rozszerzyć moje mizerne zasięgi. Jeżeli film oczywiście zasługuje :) Pozdrawiam! i miłego oglądania! 

2 odcinek poradnika

Tym razem konfiguracja sterowania. Nie jest to temat wybitnie ciekawy ale często sprawia problemy więc temat w poradniku potrzebny. Miłego oglądania :)

Odcinek o amunicji. Miłego oglądania :)

Tym razem niemieckie celowniki :)

Edited by 1PL-Grzana-ESzk
  • Like 3
  • Upvote 2

• 2 weeks later...
WheelwrightPL

Dziekuje ! Widzialem oba filmy i na pewno zasluguja one na szersza popularnosc. Twoje slownictwo jest trafne i zrozumiale. 

Ewentualnie moglbys wyswietlac w wiekszej rozdzielczosci (1440p albo nawet 4k). Nowe niedrogie karty graficzne takie jak Nvidia 3070, ktore to umozliwiaja, beda niedlugo dostepne.

• Like 1

1PL-Grzana-ESzk

Temat rozważałem jakiś czas temu. Jak wierzyłem, że zgodnie z obietnicami nvidii rtx 3070 bedzie kosztował 2,3 tys. Puki co jadę na gtx1080. rtx 3070 jak wstępnie patrzyłem chodzą po 3,3-3,5 tys więc czy to nie drogie karty to temat do dyskusji :) Więc puki to wariactwo się nie skończy będzie tak jak jest.

i dziękuję za opinie :)

• 1 month later...

Super Sprawa. Pozdrawiam :)  Przydał by się poradnik do celowania pojazdami AA, przede wszystkim niemieckim Sdk. :)

Edited by col_Adam