Jump to content
Sign in to follow this  
Grzankowsky

Poradnik Tank Crew

Recommended Posts

Hop hop! Czy ktoś tu jeszcze jest? Jeżeli tak to wrzucam film, Stwierdziłem, ze skoro nikt nie chce robić poradników do Iłka i symulatorów PL w ogóle to ja się za to wezmę. bedę wdzięczny za łapke i komentarz pod filem by rozszerzyć moje mizerne zasięgi. Jeżeli film oczywiście zasługuje :) Pozdrawiam! i miłego oglądania! 

• Like 3
  • Upvote 2

2 odcinek poradnika

Tym razem konfiguracja sterowania. Nie jest to temat wybitnie ciekawy ale często sprawia problemy więc temat w poradniku potrzebny. Miłego oglądania :)

• Like 1
  • Upvote 1

Dziekuje ! Widzialem oba filmy i na pewno zasluguja one na szersza popularnosc. Twoje slownictwo jest trafne i zrozumiale. 

Ewentualnie moglbys wyswietlac w wiekszej rozdzielczosci (1440p albo nawet 4k). Nowe niedrogie karty graficzne takie jak Nvidia 3070, ktore to umozliwiaja, beda niedlugo dostepne.

• Like 1

Temat rozważałem jakiś czas temu. Jak wierzyłem, że zgodnie z obietnicami nvidii rtx 3070 bedzie kosztował 2,3 tys. Puki co jadę na gtx1080. rtx 3070 jak wstępnie patrzyłem chodzą po 3,3-3,5 tys więc czy to nie drogie karty to temat do dyskusji :) Więc puki to wariactwo się nie skończy będzie tak jak jest.

i dziękuję za opinie :)