Jump to content
Sign in to follow this  
hawx87

Problem z ładowaniem

Recommended Posts

Dzisiaj zakupiłem premium, po instalacji i wejściu do gry pokazuje się ekran logowania. Po logowaniu wyskakuje etap pilot card gdzie trzeba podać imię oraz region i zaakceptować, w tym właśnie etapie gra pokazuje mi że się ładuje i każe czekać mimo że nie wybrałem regionu imienia i nie zaakceptowałem ponieważ mysz zastępuje wskaźnik logowanie, podkreślam, że gra się nie zacina, ani nie wyskakują błędy...i tak do "u...... śmierci...

W czym tkwi problem, czy ktoś mógłby mi pomóc?

Zainstalowałeś te wszystkie DirectX i .NET itp podczas instalacji BOSa? Napisz jaki masz system i windowsa.

Windows 8.1 Professional wszystkie aktualki , 16G ramu, I7 2.4 do 3.4 Gefore 880GTX 4G Ram

"Gefore 880GTX 4G Ram"

Ta karta graficzna już wyszła ??? Dopiero pojawiają się pierwsze przecieki co do jej specyfikacji i wydajności, a ty już ją masz fiu... fiu...

Co do problemu napisz może do działu pomocy, na pweno Ci coś doradzą.

No power jest niesamowity! Na BOS'ie jest około 140 klatek, a przy ich największych babolach spada do 60 fps... Tak posiadam 880GTX na architekturze Maxwell, czy ja wiem czy jest taka wielka różnica od 780GTX Tytan Z, raczej nie...

Ps.

Gry nie mam na steam'ie, bo kupiłem go na stronie Iła, sprawdzałem klucz na steamie, ale traktuje go za błędnie wpisany.

I wyobraź sobie że mi się to wszystko mieści w laptopie :D

Owszem do laptopów i desktopów! Ten sam układ co do cala! Seria 880GTX jest pełno wymiarową kartą pozbawioną box'u i obicia jak w przypadku blaszaka, miałem w ręku składałem, bo montuje Alienware'y w Dell'u :D

Nawet ramu DDR5 mam więcej niż w topowych 780GTX Z czy tam black edition, tu mam na pokładzie 8G DDR5 w układzie SLI, jeszcze długo będzie trzeba czekać, zanim coś ubije ten sprzęt.

Gtx 880M :

GPU Engine Specs:

1536CUDA Cores

954 + Boost Graphics Clock (MHz)

Gtx780ti :

GTX 780 TI GPU ENGINE SPECS:

CUDA Cores 2880

Base Clock (MHz) 876

Boost Clock (MHz) 928

Prawie dwa razy tyle rdzeni graficznych w 780ti. Czy cos zle interpretuje dane?

S.

Jak na razie nie zauważalne jest to na dzień dzisiejszy i przy najmniej  rok przyszły, poza tym nadrabia ramem, w SLI spluwa na jaki kolwiek tytuł i połyka jak bocian żabę.. Posiadam również stacjonarkę z 780GTX i benchmarki trzepią o 1/3 punktów więcej od,  780GTX.

Zapowiadana seria 880 została przemianowana na 980, aby wszystkie numerki się zgadzały :)

To w takim razie ciekawe jakie numerki będą posiadały następne serie GeForce'a, znowu dojdziemy do 5800, 6800,7800, 8800 jak było 7 lat temu ? :D

Ja też nigdzie nie znalazłem wzmianki o tym, poza tym nie było by sensu w ogóle robić takiej kombinacji skoro u mnie w laptopie jest 880GTX