Jump to content

Szkółka lotnicza

=LG=Blakhart
 Share

Recommended Posts

male_adult_senior_nco_no1_uniform_by_air

Z dniem 07.12. rozpocznie się cykl zajęć dla chętnych do nauki początkujących i nie tylko, związanych z podstawami pilotażu oraz walki powietrznej.

Jeżeli stawiasz pierwsze "lotnicze" kroki i potrzebujesz pomocy przy zrozumieniu skomplikowanych zagadnień z zakresu wirtualnej awiacji to idealna opcja dla Ciebie.

Pierwsze zajęcia będą prowadzone bez konieczności przygotowania teoretycznego, wystarczy przyjść, posłuchać i polatać.

Dzień:

07.12.2014

Godzina:

18.20 - sprawdzenie łączności na TeeSie

18.30 - łączenie na wskazany serwer

Czas trwania : 60-90 minut

Miejsce spotkania -  Teamspeak 3 =LG= - IP: 178.217.190.57:6420 , bez hasła

Liczba miejsc ograniczona - max. 10 osób.

Zgłoszenia proszę przesłać na priv.

• Upvote 1

Pierwsze zajęcia za nami.

Rozmawialiśmy już z Rodem. Nie prowadzę nagrań zajęć.

Kolejne w następną niedzielę 18.00.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tak, te które ogłoszone są tutaj realizujemy na BoSie.

Najbliższe zajęcia 4 stycznia, godzina prawdopodobnie 14 -16, gdyż 18-20 planujemy dodatkowy event na IL-2 Sturmovik 1946.

Szczegóły wkrótce.

Do tej pory udało się nam spotkać z rodem i tomcatem, zapytajcie ich czy warto i jak to w rzeczywistości wygląda.

Dobrze wiedziec, postaram się pojawić. Ja wciąż katuje chandelle i mnie cholera bierze bo za wolno mi wychodzi :)

PS... 

Nie warto ... po pierwszym spotkaniu szkoleniowym już wiem że NIC nie wiem o lataniu. Jepiej mi się żyło w tej błogiej nieświadomości ;).

=LG=Blakhart

Aktualizacja.

4 stycznia godzina 17.30 - 18.00 zapraszam wszelkich zainteresowanych na trening.

Rod, Tomcat.

Zapoznajcie się, dziś będzie podział i rozłożenie uwagi :

Szczegóły

• 2 years later...

Witam Panów ,

Czy projekt szkółki nadal żywy ?;)

Jestem dość świeży w temacie No i nie za wiele umiem ale mam serce , sprzęt kompletny i chęci do walki oraz by wspólnie poerpegowac . Poszukuje najlepiej dojrzałej ekipy , która uznaje glownie tryby Expert i no hud .

Nie potrafię się dokopać do żadnych stron ani linków rekrutacyjnych No ale może w tej społeczności to tak nie działa .

Mogę walczyć dcs/cod/bom/ED/Sh3/sh5 jeśli tez lubicie .

Pozdr.

Witam Panów ,

Czy projekt szkółki nadal żywy ? ;)

Jestem dość świeży w temacie No i nie za wiele umiem ale mam serce , sprzęt kompletny i chęci do walki oraz by wspólnie poerpegowac . Poszukuje najlepiej dojrzałej ekipy , która uznaje glownie tryby Expert i no hud .

Nie potrafię się dokopać do żadnych stron ani linków rekrutacyjnych No ale może w tej społeczności to tak nie działa .

Mogę walczyć dcs/cod/bom/ED/Sh3/sh5 jeśli tez lubicie .

Pozdr.

również chętny do pośmigania w trybie expert! zatem priv, pzdr

=LG=Leutnant_Artur

Witam witam,

Pewnie ! Zapraszam na tsa, adres znajdziecie w pierwszym poście. Najczęściej można kogoś złapać wieczorem od godziny 2000 do 2400. Latamy w IŁku, a i na DCSa się osoby znajdą. Osobiście w SH5 też trochę godzin zrobiłem ;)

• 2 weeks later...

re: 

jestem chłopaki , sorry za milczenie , nastopnego  dnia po poście mialem goscia z zagranicy ( sluzbowo i nas ponioslo  )  tylko 2 dni  ale wybił mnie z rytmu na ponad tydzien , nie śledziłem wątku bo na dziko wpadałem ale na wol czy ro nie widziałem tagów po gebelskiej stronie  , próbowałem w WT was wyhaczyc gdzies ale jednak to odinstaluje ... :P brrr

jest jeszcze jeden żołnierz ktory sie skontaktowal dyskretnie , spróbuje go tez zgarnąć , do zobaczenia na ts ! 

dzięki za kontakt . no i cierpliwości :)  pewien ktoś dołożył problemow przynosząc ps4 VR i residenta nowego omg  , do ilka bym zwariowal z tym . ma ktos ? warto  oculusa ?? 

jak to to steam [4dsr] ziemny 

• 4 months later...

re: 

jestem chłopaki , sorry za milczenie , nastopnego  dnia po poście mialem goscia z zagranicy ( sluzbowo i nas ponioslo  )  tylko 2 dni  ale wybił mnie z rytmu na ponad tydzien , nie śledziłem wątku bo na dziko wpadałem ale na wol czy ro nie widziałem tagów po gebelskiej stronie  , próbowałem w WT was wyhaczyc gdzies ale jednak to odinstaluje ... :P brrr

jest jeszcze jeden żołnierz ktory sie skontaktowal dyskretnie , spróbuje go tez zgarnąć , do zobaczenia na ts ! 

dzięki za kontakt . no i cierpliwości :)  pewien ktoś dołożył problemow przynosząc ps4 VR i residenta nowego omg  , do ilka bym zwariowal z tym . ma ktos ? warto  oculusa ?? 

jak to to steam [4dsr] ziemny 

ja mam sparowanego iŁa z Vive ale dopiero sie ucze pilotażu i to od razu w VR co jest dosyć trudne bo wszystko musze miec zbindowane na x-52 pro 

no i głownie gram od 3 lat Elite Dangerous bo łatwiej mi sie lata a iła mecze z doskoku nrazie dla wrażeń wizualnych , słabo latam

odpowiadając na Twoje pytania - tak warto BoS jest bardzo dobrze przygotowany pod VR i wrażenia sa przednie, warunkiem jest jednak dobra grafa ( u mnie GTx 1080ti)

Edited by TWHYata_PL

• 6 months later...

szukam , chętnych do wspólnego latania, dajcie namiar na jakiegoś TSa , Discorda lub na czym tam siedzicie... mam dopiero wylatane 15h wiec ciagle sie tego sima ucze

mam nadziej ze ktoś jeszcze lata z rodaków :)

PS jak wspominalem wyzej latam w VR  - mam nadzieje ze to nie przeszkoda do wpolnej zabawy :)

Edited by TWHYata_PL

=LG=Leutnant_Artur

Namiar na discorda masz w moim podpisie natomiast jeżeli chodzi o ts'a to proszę : taw-server.de:9988 hasło: taw1942

Pozdr !

• 2 weeks later...