Jump to content

307_Piotras

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About 307_Piotras

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

195 profile views
 1. Hahahahahahahahaha, Panie poruczniku.
 2. Yeah, it is absolutely true. Unlock system is a very bad idea for the sim and a lot of players said we don't want it! Players who have paid when BoS was available as alpha with very limited access. But this is not only one bad news for us, specially for online players. We have no coop options, no mission builder, no possibility of hosting own game. Of course they said it will be in the future, but question is when? For month, half year maybe 2 years. After 5 years when RoF was released even though we have everything what we are waiting in BoS on the pick you may see max 60-80 players online. If you think in BoS will be different I would say no, it will be exactly the same. I have played in IL2 1946 for almost ten years, dogfight, duels, online wars, that was great fun. Now I have removed BoS from my computer,it is so boring. I don't want to wait next few years (like in RoF) fed new promises how this game will befantastic just I have to support this small team who will do a lot of things for me, just be patient. No way. RoF was good school for me with a long waitings. Unfortunately I would say, Devs are not intrested to see full servers with happy players, they don't care about that. they are intrested in our wallets only. This is real reason why they don't listen to customers. Simply, you wont't buy the next copy ,will you:). Other things are level simulation, rubber BFs, 700km/h diving soviet hi tech planes ,indestructible flaps and landing gears. Yes, it will be fixed nobody knows when, maybe never, because somebody from devs will say, oh we have top secret data and everything is as should be.
 3. No pewnie, jak w starym iłku. Tam dopiero był szał. Bf i Foka poprostu nie miały oporów. Nie wydaje mi się żeby zrobiono to tutaj. Kwiatki ze skrzydłami będą, bo są cały czas nie poprawione w RoF, moim zdaniem to wynika wprost z silnika.Wprowadzasz pewne parametry, które parę spraw zmieniaja. W RoF-ie tez nie kazdym samolotem można było bez skrzydeł latać. To jest gra nic więcej, zabawa. Tez bym chciał zeby było to mozliwie najwierniej oddane ale nie bedzie, bo to zwyczajnie nie mozliwe. Jak można napisać kod który bedzie wszystko modelował dokładnie od iszaka do mustanga? Niech mi ktos powie jak. Można wprowadzić dane dotyczące predkości max, promień skrętu itp. Ale nie bedzie gwałtownego kora bez ostrzeżenia w foce, odrywajacych się płatami pokrycia skrzydeł w jaku, przeciez mityczny mietek tez nie mógł sobie nurkowac bez konsekwencji na pełnej pycie bo finał był tak ze trzy metry w glebie. Generalnie są pierdoły i one bedą, są i w kłodzie. Bf ma przyspieszenie na prostej jak ferrari a spit jak taczka, gdzie tak było? Małe oddanie wajchy silnik się krztusi, na jakiej podstawie to zostało wymodelowane? Wszystko to sa gierki zwykłe nic więcej, dwa dni temu latałem duele na parchu, myślę że 3/4 pilotów w czasie wojny padło by ze zmeczenia albo zasnęło po kilku minutach, ale my co tam, dawaj wywijać fikołki. I co, to też jest symulacja? Bzdura na resorach. Wkurza mnie jednak to, ze ktos robi testy, poswięca czas bo po to był chyba ten wczesny dostep (oczywiście zaraz za sciągnięciem kasy) a oni jak w amoku, wszystko jest zajebiście, nic nie bedziemy zmieniali jest cacy. Mi wystarczy jak bedą fronty.
 4. Hehehehe, i w tym problem. Większość jest zachwycona. Jak napiszą, że nie ma nic nowego do pokazania to wielu i tak im dziękuje. Pytam za co? Na te wszystkie problemy jest jedno panaceum, nie kupowac i nie grać, albo akceptować to co jest z niewielkimi wariacjami. Fundamentów nie ruszą bo nie mają mozliwosci. Takie jest moje zdanie. Ja na 100% juz nigdy nie kupię u nich żadnych dostępów, a kolejny tytuł jak kupie to po tym jak zredukują cenę o 50%, a zrobia to szybciej niż się spodziewamy. Na rofa ludzie wydali włącznie ze mną 40 euro a juz za kilka miesięcy było za free, co dostałem w zamian? Jedą furę która kosztowała 5 dolców, interes życia i niezwykła chojność. Nie mam żalu, jestem dużym chłopcem, spoko, te 90 dolców też przeżyję, ale juz nigdy wiecej. Sądzę, że wielu ludzi z którymi się latało fronty w starym iłku też tak zrobi, tylko tak mozna prowadzić rozmowy, portfelem.
 5. To nie pacz. Było tak już od dawna, wiecej, w Rofie też maja miejsce takie kwiatki. Zabawne, że wszyscy od gry oczekuja cudów. Niestety gier symulacyjnych w rozumieniu oddania wszystkich niuansów nie ma, przynajmniej ja nie znam. Jak wychodził Rof to myslałem, że jest spory postęp w stosunku do starego iłka. Pozornie tak było bo większe róznice między samolotami, szczątki samolotów posiadajace dalej swoją fizykę, mozliwośc ustawienia predkości wiatru na róznym pułapie i takie tam. Tylko, że to nie o to chyba chodzi i nie liczyłbym na bóg wie co. Wbrew często ostatnio tu i ówdzie prezentowanym opiniom nie jest to dywersja dzikich kacapów żeby udowodnić swoje przewagi technologiczne, których nie było oczywiście. To jest taki a nie inny silnik, to z niego wynikaja te głupoty. Krótko mówiąc nie jest on żadną rewolucja i przełomem, przynajmniej takie mam zdanie po kilku latach RoF-a i co widac w BoS. Jaki interes miałby Jason w końcu Amerykanin aby promować rosyjskie samoloty w grze? Zarówno On, jak cała ekipa głównie zainteresowana jest naszymi portfelami a konkretnie jej zawartością i niczym wiecej, to samo interesowało Ola. Jest pewien element, balans, ale to jest proste do osiagniecia. Parametry dla sowieckich maszyn bierzemy z danych fabrycznych i tyle, po co mają robić cokolwiek wiecej? Przecież przewaga szkopów i tak będzie. Inaczej zrobili w RoF-ie z Se5a, ludzie głównie singlowcy płakali, że atakując z przewagi wysokoci bardzo łatwo jest przekręcić silnik. Co zrobiono? Dokonano odpowiedniej zmiany i problem zniknął, tylko wraz z nim zniknęła prędkośc wznoszenia, nie zmieniajac parametrów pozostałych maszyn. I moze mi ktos powie, że był to sabotaż? Nie, to głupia gra w której jedna zmiana pociąga kolejne, efektem jest latanie bez skrzydeł, nierealne zachowanie w różnych zakresach predkości. To wszystko bym olał, nie jestem i nie chcę być pilotem, mam to w nosie, ale ta gra zanosi sie na totalny niewypał jeżeli chodzi o grywalność podobnie zresztą jak RoF, i to jest smutne.
 6. Nic dodac nic ujac. Lipa jak cholera. W buty moga sobie wsadzic zalosne obietnice warunkowane sukcesem. Nie bedzie go tak jak nie bedzie frontow. Jak mozna s........c cos co kiedys dzialalo, tak sie konczy jezeli jedynym celem jest liczba sprzedanych kopii.
 7. Failed to update, any idea what is the problem?
×
×
 • Create New...